Ремонтно-будівельні роботи

Здійснюємо усі види ремонтно будівельних робіт для наших клієнтів

договори та гарантії

На всі види послуг ми укладаємо договори, а також надаємо гарантію, що визначається індивідуально в залежності від виду виконаних робіт. Є можливість оформити додаткову гарантію.

Перелік робіт:

 1. Будівництво промислових та цивільних об’єктів, від проектування до вводу в експлуатацію

 2. Будівництво проектування та обслуговування мереж (газові мережі, електромережі, водяні мережі)

 3. Термоізоляційні роботи трубопроводів, ємностей, апаратів тощо

 4. Футеровка вогнезахисна (цеглою, бетоном). М'яке футерування (плити, фібри)

 5. Облицювальні роботи (кладка плитки, штукатурка, фарбування)

 6. Заливка фундаментів, бетонної стяжки, перекриттів

 7. Демонтажні роботи (демонтаж фундаментів, плитки, цегли)

 8. Верхолазні роботи (антикорозійний захист)

 9. Деревообробка (парк деревооброблюючих верстатів, столярні роботи)

фото та відео матеріали послуги

фото та відео матеріали послуги

фото та відео матеріали послуги

 1. Торкретування поверхонь

 2. Утеплення та ремонт фасадів будівель

 3. Футерування кислототривке

 4. Покрівельні роботи (покрівель рулонних з матеріалів, що наплавляються, із застосуванням газополуменевих пальників; покрівель із полівінілхлоридних мембран; поліуретанове гідроізоляційне покриття)

 5. Нанесення спец. покриттів на внутрішні поверхні ємностей

 6. Полісечовинне та поліуретанове гідроізоляційне покриття (дахи, водні резер-вуари, фундаменти, бетонні стяжки та інші покриття для підлоги)

 7. Теслярські роботи

 8. Утеплення та ремонт фасадів будівель

 9. Нанесення вогнезахисних покриттів на поверхні

Ваше повідомлення успішно відправленно

заповни форму

І ми обов’язково в найкоротші терміни вам перетелефонуємо і вичерпно дамо відповіді на усі ваші запитання.

У формі ви можете написати будь-яке ваше побажання чи запитання ми усім відповідаємо у найкоротші строки.

Сергій Анатолійович

(головний спеціаліст)

Особливості промислового будівництва

Зведення нових об’єктів цивільної чи виробничої інфраструктури завжди тягне за собою великий об’єм будівельно-монтажних робіт. Для виконання всіх завдань чітко в термін, реконструкції, модернізації або розширення діючих підприємств, щоб розпочати будівництво промислових будівель з нуля, важливо отримати професійну підтримку надійного виконавця.

Що входить у промислове будівництво

Головне, чим відрізняється цей вид діяльності – різноманітність конструкторських та планувальних рішень, трудомісткість та великий обсяг монтажних робіт. Будівництво промислових об’єктів починається із розробки проектної документації, її затвердження. Тут до уваги потрібно брати не тільки конструктивні відмінності споруд (залізобетон, цегла, металоконструкції), але й не забувати про дизайн. Зовнішні форми визначають вигляд будівлі.

Громадянське будівництво найбільш багатогранне у плані стилістики, для промислових об’єктів прийнято застосовувати лаконічність і простоту. Все залежить від призначення та діяльності конкретного підприємства.

Сучасні промислові будинки відносяться до розряду багатофункціональних. Їх використовують як складські, службові, виробничі приміщення. Саме на етапі проектування потрібно виконати завдання щодо уніфікації споруди або персоналізації об’єкта. Підведення комунікацій, планування, складність інтер’єру, тип фасадів – все підбирається під призначення будівлі.

Варіанти промислового будівництва

У цю категорію послуг входить комплекс робіт з будівництва, обслуговування або модернізації споруд, окремих її елементів (фасадів, дахів, стін тощо).

Будівництво великих промислових об’єктів виконується кількома потоками:

 • приватний – конкретна бригада виконує один тип робіт із чітко окресленими фронтами. Наприклад, утеплення, фарбування, будівництво покрівлі;
 • спеціалізований – технологічно пов’язані потоки виконуються разом. Результат – закінчений конструктивний елемент чи частина будівлі;
 • об’єктний – побудова всього будинку чи групи однорідних споруд;
 • комплексний. Це сукупність всіх перерахованих потоків для швидкого будівництва промислового підприємства, фабрики, логістичного комплексу, енергетичної інфраструктури.

Кожен з них розвивається за вертикально-висхідною, вертикально-низхідною або комбінованою схемою. Завершальним етапом буде лінійний потік – будівництво трубопроводів, підведення комунікацій, ліній електропередач, доріг.

Якщо будівництво цивільних об’єктів зазвичай має капітальний характер, промислові будівлі та комплекси частіше зводяться за модульним принципом. Це споруди, що швидко зводяться з металоконструкцій і сендвіч-панелей, де грамотно розрахована стійкість до різнорідних навантажень (вітрових, снігових). Заводи, великі промислові підприємства, фабрики, на відміну від ангарів, навісів можуть виконуватися за монолітною технологією.

Оптимальне рішення від «АРХІ-БУД»

В Україні та країнах Європи будівництво виробничої будівлі, будь-яких промислових та цивільних об’єктів – сфера послуг нашої компанії. Втілення ідеї у реальність:

 • проектування об’єкта;
 • вибір найоптимальніших технічних, матеріальних, кадрових ресурсів;
 • виконання понад 90% робіт без залучення субпідрядників. Штат працівників – понад 2 тис. осіб;
 • супровід та обслуговування об’єктів державного значення;
 • гарантія, повний документальний супровід співпраці.

У структурі компанії є необхідні служби для виконання всіх видів будівельних робіт – нове будівництво будівель та підведення комунікацій, капітальний ремонт, реконструкція, обслуговування.

З «АРХІ-БУД» будівництво промислових будівель можливе у будь-якій точці України (Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Львів).

Archi-BUD » РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ