Демонтажні робіти

Найчастіше знесення будівель – необхідний етап перед будівництвом нових об’єктів комунального, комерційного чи житлового фонду. Часткове чи повне руйнування споруд потрібне при їхньому зносі, модернізації, зміні у напрямах діяльності. Якого виду демонтажні роботи знадобляться та за яким алгоритмом проводяться?

Моменти вагомої важливості

Послуги з демонтажу здаються простими та зрозумілими. Але вимагають особливих знань і умінь, особливо при частковому знесення, щоб приміщення, що залишилися, не перетворилося на руїни.

Професійний демонтаж будівель та споруд виконується за таким алгоритмом:

  • визначити масштаб демонтажу – частковий чи повний;
  • вибрати оптимальний метод проведення (наприклад, вибух, розрахувати його силу, закласти вибухівку в потрібних місцях, лише розбирання будівель, а не обвалення тощо);
  • задіяти технічну базу для виконання обраного способу демонтажу (спецтехніку, висотні пристрої тощо).

Знесення будівель та споруд потрібно довіряти лише професіоналам. Це компанії з ліцензіями, сертифікатами та досвідченими фахівцями. В Україні це є Archi-BUD.

Види та методи демонтажу

Залежно від сфери застосування знесення буває промисловим та цивільним (житлові будинки, господарські будівлі), демонтаж будівель з дерева, конструкцій з металу, фундаменту споруди.

Демонтажні роботи можуть передбачати комплексний злам всього будинку або лише частково окремих перегородок, стін. Методи виконання:

  • вручну. Найбільш трудомісткий, застосовується при незначних обсягах робіт. Використовуються ручні інструменти (кувалди, кирки, ломи, скарпелі) та газорізальні установки;
  • напівмеханізований спосіб. Застосовується електро- та пневмоінструмент, роботи супроводжуються шумом та значною запиленістю;
  • механізований. Висока продуктивність завдяки залученню бульдозерів, екскаваторів, кранів з клин-молотом та інших машин, механізмів;
  • вибух. Суцільний підбій заздалегідь розставленими зарядами руйнує будинок на його основу. Це найекономічніший спосіб;
  • термічний. Застосовується для руйнування залізобетону та бетону, використовує принцип різання електричною дугою або газовим потоком – потужного джерела теплової енергії;
  • електрогідравлічний. Актуальний при демонтажі монолітних конструкцій всередині будівель, на території працюючого підприємства. На відміну від вибухового не утворює ударну хвилю та розкид осколків.

Сучасний промисловий демонтаж будівель передбачає використання комбінованого методу. Збірні конструкції необхідно розібрати вручну, попередньо усунути елементи обробки, інженерні комунікації, монолітні – обрушити (стіни прибрати механізовано, фундамент підірвати).

За якістю та оптимальною ціною – в Archi-BUD

Наша компанія готова до виконання проектів з часткового/повного руйнування об’єктів по всій Україні. Демонтаж стін цегляних будівель, житлових та виробничих споруд, заводів, металоконструкцій та металобрухту, бетонних перекриттів та малих архітектурних форм – все із застосуванням власної техніки та досвіду кваліфікованих співробітників.

Ціни на демонтажні роботи вас порадують доступністю. Вартість робіт підтверджена вагомими перевагами співпраці з Archi-BUD:

  1. Знесення будь-якого ступеня складності – при високій щільності забудови, на підприємствах, що продовжують свою роботу, із збереженням зовнішніх/внутрішніх інженерних комунікацій.
  2. Безпека суміжних будівель, персоналу.
  3. Оперативність та якість. Широкий парк спецтехніки для вибору оптимального методу демонтажу, прибирання сміття та уламків, вивезення будівельного сміття з довіреного об’єкту.
  4. Великий досвід у сфері демонтажу, застосування сучасних технологій знесення, акцент на безпеку.

Вартість демонтажних робіт залежить від складності та індивідуальних особливостей конкретної споруди. Наші фахівці готові до виїзду до Одеси, Києва, Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці, Запоріжжя, Львова для складання кошторису майбутніх робіт.

Archi-BUD » РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ » Особливості демонтажних робіт