Будівництво та ремонт трубопроводів, газопроводів

Використовуємо лише найкраще обладнання та сервіс!

договори та гарантії

На всі види послуг ми укладаємо договори, а також надаємо гарантію, що визначається індивідуально в залежності від виду виконаних робіт. Є можливість оформити додаткову гарантію.

Виконуємо спорудження магістральних газопроводів, нафтопроводів і продуктопроводів (нафтопродуктопроводів, аміакопроводів, етиленопроводів , тощо), також систем газопостачання природного та зрідженого газу.

Ваше повідомлення успішно відправленно

Залишились запитання?

заповни форму

І ми обов’язково в найкоротші терміни вам перетелефонуємо і вичерпно дамо відповіді на усі ваші запитання.

У формі ви можете написати будь-яке ваше побaжання чи запитання ми усім відповідаємо у найкоротші строки.

Андрій Андрійович

(головний спеціаліст)

Будівництво та ремонт магістральних трубопроводів: етапи здійснення робіт, особливості

Трубопровід – складна технологічна споруда, в яку входить трубопровідний контур, газо-/нафтоперекачувальна станція, переходи через дороги, річки тощо.

Від проекту до втілення ідеї

Магістральний трубопровід – це цілий виробничо-технологічний комплекс із лінійними трубами та відводами, спорудами для їхнього контролю, об’єктами зберігання, транспортування, вимірювання. Використовується контур для видобутку та перекачування нафти, зріджених вуглецевих сумішей, газового конденсату, газоподібних вуглеводнів. Будівництво трубопроводів необхідне для транспортування природних ресурсів, підготовлених робочих складів від місць видобутку (чи місця виробництва) до споживача.

Технологічний процес будівництва магістральних трубопроводів складається з трьох етапів:

  • проектування газопроводів. Для укладання трубопровідних контурів магістрального значення важливо провести ретельну підготовку: дослідити склад та щільність ґрунту, провести геодезичну розбивку траси, погодити робочий проект із відповідними інстанціями. Організація будівельного майданчика постачання будівельного обладнання та матеріалів на об’єкт;
  • безпосереднє будівництво нафтопроводів, газопроводів, різних продуктопроводів (етиленопроводів, нафтопродуктопроводів, аміакопроводів), систем подач газу (зрідженого, зокрема). Коли планується прокладання газопроводу під дорогою, обсяг робіт збільшується, потрібні всі технічні погодження (наприклад, зупинка руху наземного/підземного транспорту, перетин природних та штучних перешкод – все це має бути передбачено у проектній документації);
  • запуск у експлуатацію. Перевірка цілісності контуру, підготовка, погодження виконавчої документації, здавання об’єкта у наглядові органи.

Особливості співпраці з «АРХІ-БУД»

Наша компанія є однією з найбільших на території України. У структурі «АРХІ-БУД» є служби для виконання будівельних, ремонтних робіт, налагодження та запуску електрообладнання. Будівництво та ремонт магістральних трубопроводів буде проведено за передовими алгоритмами, при постійному авторському та технічному нагляді.

Досвідчені фахівці підготують проект підземних/наземних газопроводів з урахуванням нормативних відстаней та стандартів, рельєфу місцевості, наявності комунікацій, особливостей ґрунтів тощо. Професійні зварювальники виконають якісні зварювальні роботи, тому надійне будівництво магістральних газопроводів передбачає довговічність. Досвідчений персонал проведе низку заходів для електрохімічного та корозійного захисту сталевих магістралей. Збудований контур піддається гідравлічним випробуванням (стиснене повітря під тиском).

Бригади висококваліфікованих фахівців готові виїжджати на об’єкти у Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Запоріжжя, Львів та інші регіони України. Понад 90% робіт здійснюється без залучення субпідрядників. Так забезпечується порівняно доступна вартість будівельно-ремонтних послуг на ринку.

Ремонт трубопроводу

Компанія «АРХІ-БУД» готова здійснити будівництво газопроводів магістрального та локального значення (підведення комунікацій безпосередньо до споживача). Також у спектр послуг входить усунення неполадок та перебоїв у трубних контурах різного призначення.

Ремонт трубопроводу найчастіше зумовлений забезпеченням якісного ізоляційного захисту. Руйнування спричинені корозійною активністю ґрунтів та дефектами ізоляційного покриття. Речовини, що провокують корозійні процеси, проникають до металу та руйнують його. Фахівці «АРХІ-БУД» можуть вживати всіх можливих заходів для захисту трубопроводу від хімічної, ґрунтової корозії стрес-корозійного розтріскування.

Archi-BUD » БУДІВНИЦТВО ТА РЕМОНТ ТРУБОПРОВОДІВ, ГАЗОПРОВОДІВ