Будівництво нових промислових та цивільних об'єктів

Можемо втілити в життя ваші наймасштабніші проєкти «Під ключ»

договори та гарантії

На всі види послуг ми укладаємо договори, а також надаємо гарантію, що визначається індивідуально в залежності від виду виконаних робіт. Є можливість оформити додаткову гарантію.

Компанія Archibud має потужність будувати промислові та цивільні об'єкти будь-якої складності.

Реалізувати будівництво від проєктувальних робіт до введення в експлуатацію та подальшого обслуговування.

Будуємо цеха, склади, ангари, башні, перегрузочні станції, галереї, житлові будинки та багатоповерхівки.

Ваше повідомлення успішно відправленно

Залишились запитання?

заповни форму

І ми обов’язково в найкоротші терміни вам перетелефонуємо і вичерпно дамо відповіді на усі ваші запитання.

У формі ви можете написати будь-яке ваше побажання чи запитання ми усім відповідаємо у найкоротші строки.

Сергій Анатолійович

(головний спеціаліст)

Будівництво «під ключ»: переваги, пропозиції «АРХІ-БУД»

Зручно замовляти послуги, весь спектр яких гарантує виконавець. Немає необхідності розпорошуватися між різними підрядниками, шукати відповідальних, переживати про згуртованість їхньої спільної роботи. Будівництво промислових будівель «під ключ» виключить усі ризики щодо недобросовісного виконання довірених завдань, адже одна організація відповідає за всі етапи.

Що означає – об’єкт «під ключ»

Це повнокомплектне зведення будівель та споруд. Процес торкається всіх сфер:

  • планування. Проектна документація, дослідження ґрунту, оптимізація технічних та якісних характеристик майбутньої будови;
  • підготовка будівельного майданчика – завезення матеріалів, обладнання, техніки;
  • управління процесами реалізації проекту;
  • координація робіт усіх учасників будівництва, зокрема субпідрядників;
  • здавання об’єкта та підключення комунікацій.

Здійснюється будівництво будинків під ключ, об’єктів сільськогосподарської діяльності (пташників, корівників, свинарників), промислових будівель (цехів, складів, ангарів), комерційного сектора (паркінги, магазини та торгові центри, автосервіси).

Промислове будівництво під ключ від «АРХІ-БУД»

Наша компанія має достатню потужність для ефективного зведення цивільних та промислових об’єктів у різних точках України. Ми готові до одночасного ведення робіт на різних об’єктах, адже маємо всі необхідні ресурси:

  • штат висококваліфікованих спеціалістів перевищує 2 тис. осіб;
  • власні служби з виконання будівельних, монтажних, ремонтних робіт (будівельники, електрики, зварювальники, інженери);
  • понад 90% робіт виконується власними силами без залучення субпідрядників;
  • техніка, обладнання, весь необхідний інструментарій для всіх видів ремонтно-будівельних завдань.

Промислове будівництво під ключ буде за оптимальною вартістю, адже ми пропонуємо найкращі ціни на ринку та індивідуально підбираємо сценарії його проведення.

Особливий підхід до реалізації проектів

Зведення будь-якої будівлі вимагає відповідальності від виконавця. Але вибір матеріалів, тип конструкції, комунікації підводяться з урахуванням специфіки конкретної будівлі. Наприклад, будинок під ключ та інші об’єкти цивільного призначення відрізнятимуться від будівництва ангарів чи складів.

На етапі планування важливо прорахувати всі можливі ризики, небезпеки, характер та особливості використання, щоб об’єкт допустили до експлуатації. Промислові будівлі щодня відчувають статичні та динамічні навантаження. Вид діяльності та структура виробничого процесу – визначальні чинники.

Будівництво ангарів для простого зберігання будь-яких об’єктів не потребує підбору спеціальних матеріалів. А ось зведення заводів, фабрик, де потужне обладнання працюватиме цілодобово, диктує вибір міцних матеріалів, вибір конструкцій, інертних до сильних вібрацій. Для підприємств с/г сектору важливими є будівельні рішення, стійкі до впливу агресивного середовища, хімікатів, їдких впливів біологічних рідин тваринництва.

У «АРХІ-БУД» пропонують ангари під ключ, склади, цехи, вежі, градирні, галереї, перевантажувальні станції, а також об’єкти цивільного призначення (житлові будинки, багатоповерхівки). Грамотно підібрані матеріали, відповідальне виконання, введення в експлуатацію та подальше обслуговування.

Будівництво складів під ключ від «АРХІ-БУД» можливе у будь-якій точці України. Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Львів – укомплектовані команди готові відправитися на об’єкт вже зараз для подальшого планування та оцінки масштабів роботи з урахуванням усіх побажань власника.

Archi-BUD » БУДІВНИЦТВО НОВИХ ПРОМИСЛОВИХ ТА ЦИВІЛЬНИХ ОБ’ЄКТІВ