Ремонт та обслуговування промислового обладнання

Обладнання зношується, ламається та інколи страждає від неправильної експлуатації. Проте висока вартість устаткування і складний процес виготовлення провокує потребу в ремонтних роботах

договори та гарантії

На всі види послуг ми укладаємо договори, а також надаємо гарантію, що визначається індивідуально в залежності від виду виконаних робіт. Є можливість оформити додаткову гарантію.

чому варто обрати саме нас?

Сильна сторона компанії Archibud — це експертність в сфері попередження поломок і їх усунення.

Ремонтуємо теплообмінники, холодильники-конденсатори, ресивери, підігрівачі, ємності, насоси, запірні арматури, котли-утилізатори, парові котли, поршневі та відцентровані компресори, технологічні вентилятори, газові технологічні турбіни, парові турбіни вітчизняного та імпортного виробництва. Ремонтуємо та встановлюємо контрольно-вимірювальні пристрої для вимірювання технологічних параметрів: тиску, температури, витрати, рівня, ваги, а також для позиціонування, реєстрації та регулювання практично в будь-якому технологічному процесі.

Діагностуємо обладнання, встановлюємо дефекти. За потребою замінюємо несправні запчастини. Після виконання ремонтних робіт видаємо акт.

фото та відео матеріали послуги

фото та відео матеріали послуги

фото та відео матеріали послуги

Ваше повідомлення успішно відправленно

Залишились запитання?

заповни форму

У формі ви можете написати будь-яке ваше побажання чи запитання ми усім відповідаємо у найкоротші строки.

І ми обов’язково в найкоротші терміни вам перетелефонуємо і вичерпно дамо відповіді на усі ваші запитання.

Вадим Валерійович

(головний спеціаліст)

Обслуговування промислового обладнання: сервіс, ремонт, послуги «АРХІ-БУД»

У кожній галузі промисловості є спеціальне технічне оснащення для забезпечення виробничого процесу. Згодом обладнання зношується, виходить із ладу. Продовжити ресурс роботи дорогих механізмів допоможе своєчасний ремонт промислового обладнання.

Профілактика як спосіб запобігти капітальним витратам

Висока вартість та складність виготовлення промислового обладнання, неминучі фінансові втрати під час зупинки виробничої лінії стимулюють вчасно звертатися до майстрів під час перебоїв у роботі техніки.

Навіщо треба виконувати планове сервісне обслуговування промислового обладнання?

  1. Підвищення продуктивності. Можна розкрити весь потенціал потужності системи, працювати при підвищених навантаженнях та справлятися з потоками завдань.
  2. Раціональність розподілу ресурсів. Для багатьох підприємств є характерною сезонність. Профілактичний сервіс допоможе підтримати працездатність пристроїв до зниження навантаження. Саме тоді буде достатньо часу для ретельної ревізії, ремонту агрегатів та верстатів без зупинки виробництва.
  3. Гарантована функціональність. Якщо вчасно виявити та замінити найбільш пошкоджені деталі, можна мінімізувати простої виробництва у моменти пікових навантажень, запобігти ризикам більш серйозних пошкоджень верстатів та конвеєрів.

Види ремонтних робіт

Відстеження працездатності та справності обладнання – запорука його довговічності. Технічний сервіс виконується за графіком, який є індивідуальним для кожної конкретної групи пристроїв. Ремонт промислового обладнання буває плановим (поточним), середньої складності та капітальним. Поточний передбачає своєчасну заміну розхідників, усунення дрібних несправностей без демонтажу та розбирання верстатів, агрегатів.

Ремонтні роботи середньої складності та капітальне відновлення – це заздалегідь заплановані заходи. Вартість ремонту промислового обладнання залежить від його складності. Тільки професійні майстри зможуть гарантувати його якісне проведення. Важливо вибрати виконавця, який зможе знайти зламані деталі або виготовити їх максимально швидко, щоб унеможливити простої вашого виробництва.

Оптимально за витратами ресурсів (часу та фінансів) – знайти виконавця з комплексною пропозицією послуг (монтаж верстатного оснащення, технічне обслуговування, ремонт будь-якої складності).

Вигідна співпраця з «АРХІ-БУД»

Встановлення, ремонт та обслуговування промислового обладнання – сфера діяльності нашої компанії. Усі види послуг підкріплює договір, надаємо гарантію на спектр виконаних робіт.

Чому «АРХІ-БУД»?

  1. Експертність у сфері ревізії та усунення поломок. Дія на випередження – запобігання недолікам техніки на стадії проектування, виготовлення, своєчасний плановий сервіс.
  2. Екстрене усунення несправностей.
  3. Власне виробництво нестандартного обладнання, зокрема унікальних проектів, аналогів яких немає в Україні.
  4. Ремонт виробничого обладнання різного призначення – холодильники-конденсатори, теплообмінники, підігрівачі, ресивери, запірна арматура, ємності, парові котли, насосні агрегати, компресори (відцентрові, поршневі), турбіни, котли-утилізатори тощо.
  5. Ремонт та монтаж контрольно-вимірювальних приладів різного призначення (моніторинг температури, тиску, ваги тощо).

Ми здійснюємо монтаж та ремонт промислового обладнання із застосуванням інноваційних ефективних методик, маємо в арсеналі весь необхідний інструментарій. Виробничо-ремонтні підрозділи компанії розташовані у містах Київ, Черкаси, Рівне, Миколаїв, Сєвєродонецьк, Іршанськ, Вільногірськ та Суми. Бригади готові обслуговувати об’єкти в Івано-Франківську, Ужгороді, Вінниці, Запоріжжі, Львові.

Archi-BUD » РЕМОНТ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ПРОМИСЛОВОГО ОБЛАДНАННЯ