наша місія

Наша місія — відновлення промислового потенціалу України шляхом повернення, зрощення спеціалістів галузі і повного забезпечення ринку українським нестандартним обладнанням.

Аналізуючи промисловий комплекс, ми побачили дві головні проблеми:

  • Неоснащена матеріально-технічна база
  • Відтік висококваліфікованих спеціалістів

Промисловість зараз активно розвивається, але постійно залежить від іноземних постачальників і зазнає втрат через неякісно виконану роботу.

Ми почали з вирішення масштабної проблеми — відтоку інтелектуального і кадрового потенціалу в Україні.

Створили компанію, що забезпечує гідну заробітну плату працівникам. Це дозволило не лише повернути наших професіоналів з закордону, а й залучити сторонніх висококваліфікованих спеціалістів. Організували збереження і передачу безцінного унікального досвіду професіоналів галузі, вивчення сучасних технологій.

Дали роботу більше ніж 1500 українців

Наші працівники також поділяють нашу місію і готові приймати все нові виклики для того щоб разом будуввати сильну і сучасну Україну.

Ми працюємо кожного дня для того щоб зменшити відтік кадрів з України і це одна з наших головних місій.

Ми поставили за ціль поєднати практичний досвід найкращих українських спеціалістів галузі, інвестиції у вдосконалення нових кадрів і найсучасніші технології. І забезпечити український ринок власним найрізноманітнішим нестандартним обладнанням, що дозволить відійти від імпорту та запобігти відтоку капіталу з України. А також використовуючи знання, практичний досвід експлуатації, швидко і надійно надавати високоякісні послуги з ремонту.

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ

Archi-BUD » НАША МІСІЯ