Ремонт електродвигунів постійного струму Archi-BUD

Механізм трансформації електричної енергії в механічну – двигун. Це важливий агрегат роботи безлічі виробничих ліній та технологічних процесів. Ремонт електродвигунів постійного струму потрібно проводити своєчасно, щоб не зупинилося виробництво та не зазнавати збитків від простоїв підприємства.

Найчастіші поломки електродвигуна постійного струму

Процес перетворення енергії пов’язаний з постійним виділенням тепла. Мало того, що рухливі конструктивні частини двигуна схильні до зносу, теплова енергія ще й прискорює процес деградації матеріалів. Ремонт двигунів постійного струму може знадобитися внаслідок:

  • механічних поломок – зношування підшипників кочення, пошкодження їхніх посадкових місць (на валу ротора, в кришці статора), пошкодження вентилятора, корпусу, дисбаланс якоря тощо;
  • пошкодження якоря – замикання колекторних пластин, витків котушок та секцій, пробій ізоляції, ослаблення/розрив бандажів;
  • вихід із ладу магнітної системи – пробої на корпусі обмотки, додаткових чи головних полюсів, їхніх витків.

Які послуги пропонує Archi-BUD

До сфери діяльності нашої компанії входить комплексне обслуговування двигунів постійного струму – сервіс, поточний та капітальний ремонт. Ми приймаємо в обробку двигуни різних модифікацій та потужності. Зокрема 2-х основних типів: механізмів взаємодії ротора та статора за рахунок їхніх магнітних полів, а також рамки з 2-х стрижнів із струмом у магнітному полі статора.

Ремонт електродвигуна постійного струму потребує вдумливого, висококваліфікованого підходу до з’ясування причини поломки та вибору оптимального шляху її вирішення. Досвідчені фахівці Archi-BUD займаються відновленням працездатності силових агрегатів вітчизняного та імпортного виробництва. Щоб передчасне зношування деталей не стало причиною глобальних поломок, ми рекомендуємо регулярно проводити діагностику електродвигуна. Профілактика краща за капітальний ремонт!

Силами наших спеціалістів виконується плановий та екстрений ремонт моторів. Ми допоможемо усунути незначні несправності, замінити пошкоджені вузли та деталі, впораємося, коли потрібне перемотування електродвигунів постійного струму. А також проведемо комплексну діагностику.

Чому ремонт в Archi-BUD?

  1. Сучасна апаратна база та обладнання для визначення дефектів електродвигуна, їхнього усунення.
  2. Кваліфікований персонал для оперативного реагування на неточності роботи силової установки, що виникли.
  3. Повне розбирання двигуна (демонтаж шківів, муфт, інших деталей ротора, кришок з підшипникових щитів тощо). Вивчення поточного стану з середини.
  4. Тільки після комплексної діагностики фахівець визначає, чи потрібне перемотування двигуна постійного струму або складніший ремонт. Не просто візуальний огляд, а підтвердження відхилень робочих параметрів через спецобладнання, вимірювальні прилади.
  5. В обробку приймаються двигуни із будь-якого куточка України (Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Київ, Запоріжжя, Львів).
  6. Тільки після затвердження умов співпраці з клієнтом, оголошення кошторису майбутніх робіт виконується ремонт електричних машин постійного струму.

Ми врахуємо призначення двигуна, його здатність до навантаження і поточні умови експлуатації. Після втручання проведемо балансування ротора комплексне тестування на випробувальних стендах за заданими програмами.

Проводимо плановий сервіс та ремонт електродвигунів постійного струму на об’єкті замовника. У великих містах країни є наші представництва, тому підбір запасних деталей до обладнання не триватиме багато часу.

Archi-BUD » РЕМОНТ ЕЛЕКТРОДВИГУНІВ » Ремонт електродвигунів постійного струму Archi-BUD