Заливання фундаментів, бетонної стяжки, перекриттів: специфіка послуг Archi-BUD

Застосування цементно-бетонних сумішей у сучасному будівництві виправдане їхніми відмінними експлуатаційними властивостями. Міцність, морозостійкість, надійність, довговічність, вологостійкість та ціла низка додаткових характеристик залежить від складу бетонних сумішей. Цими матеріалами здійснюється заливка фундаментів, зведення перекриттів, підготовка чорнової поверхні підлоги, основи-стяжки під нагрівачі системи «тепла підлога» тощо.

Якісний матеріал – гарантія добротності споруд

Наша компанія Archi-BUD виконує роботи із заливання бетону будь-якої складності. Ми гнучко реагуємо на потреби клієнтів, але незмінною залишається якість пропонованої сировини. Ми використовуємо бетонні суміші з різноманітними комплексами властивостей. Висока архітектурно-будівельна пластичність матеріалу, доступність технології та простота заливки дає змогу створювати перекриття, архітектурні форми різної геометрії та масштабів.

З бетону можна звести будинок, багатоповерховий промисловий чи комерційний об’єкт. Фундамент, стіни, оздоблювальні плити, утеплення покрівлі, стін, вирівнювання підлоги – для всіх завдань легко підібрати суміш із бетону та різнорідних домішок.

Спектр послуг Archi-BUD

Ми використовуємо лише сучасні методики укладання бетонних складів. Армована та не армована, чорнове/чистове оздоблення підлогових покриттів, влаштування стяжки в житлових та нежитлових приміщеннях, зведення перекриттів, опорних стін тощо.

Заливка фундаментів – один із численних напрямків діяльності нашої компанії. Ми виконаємо весь спектр завдань, пов’язаний із цим процесом:

 • Підготовка – розмітка ділянки, геодезичні дослідження ґрунту.
 • Земляні роботи – буріння стовпів під палі, розкопка траншеї.
 • Настилання гідроізоляції, «подушки» фундаменту.
 • Обтяжка арматурою.
 • Будівництво опалубки.
 • Заливання бетонної суміші.
 • Розрівнювання.
 • Підбір оптимальних термінів затвердіння фундаменту для набуття максимальної міцності.

У нас ви можете замовити заливку фундаменту в рамках комплексного будівництва з подальшим укладанням бетонної підлоги та фінішного покриття для підлоги. Ми виконаємо стяжку «під ключ» з використанням оптимальних матеріалів (у тому числі з обв’язуванням арматурою бетону). Затирання, зміцнення верхнього шару, оздоблювальні роботи – доступні послуги.

Питання ціни заливки фундаменту

Процес виконання будівельних робіт суттєво відрізняється на різних об’єктах. Тому вартість заливки фундаменту – це доданок із багатьох пунктів:

 • тип будівлі – житловий будинок, промисловий швидкомонтований об’єкт, багатоповерховий завод;
 • тип фундаменту – стрічковий дрібнозаглиблений, пальовий, монолітний плитний, пальово-ростверковий. Від цього залежить кількість витрачених матеріалів;
 • допоміжні роботи (зняття родючого шару ґрунту, його виїмка, зміцнення основи, зведення опалубки, кількість структурних компонентів для її створення).

Якщо ж передбачається подальша бетонна стяжка підлоги після будівництва будинку, важливо врахувати тип її вистилання (на грунт або чорнову основу) та можливі додаткові витрати на забезпечення потрібної твердості, гідроізоляції або повітропроникності (для відведення капілярної вологи). У промислових будівлях та торгових павільйонах часто потрібна фінішна заливка підлоги бетоном. Ціна такого оформлення підлоги буде вигідною, адже не треба додатково купувати матеріали оздоблення підлоги. Підлога шліфується від нерівностей, може покриватися складами підвищення міцності.

Потрібна якісна і доступна заливка фундаменту? Ціна послуг фахівців Archi-BUD виправдана добротністю та надійністю результату. Бригада готова відправитися на будь-який об’єкт в Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Київ, Запоріжжя, Львів для вимірів, складання кошторису та виконання робіт.

Archi-BUD » РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ » Заливання фундаментів, бетонної стяжки, перекриттів: специфіка послуг Archi-BUD