Облицювальні (оздоблювальні) роботи: види, послуги Archi-BUD

Комплекс будівельно-оздоблювальних послуг припускає фінішний етап з надання конструкції та поверхням виразності, презентабельності та високої естетичності. Мова про облицювальні роботи. Це процес нанесення на стіни, стелю, покриття фінішних матеріалів для їхнього захисту від зовнішнього впливу.

Роль облицювальних робіт

Закріплення лицьових покриттів на елементах будівель та споруд виконує кілька функцій:

  1. Санітарно-гігієнічну. Дезинфікувати приміщення, прибирати, підтримувати чистоту завжди простіше на рівних поверхнях.
  2. Захисна. Матеріали облицювання вкривають внутрішню структуру стін, підлоги, стелі від будь-яких зовнішніх впливів (механічного пошкодження, кореляцій температур, вологи, впливу хімічних сполук, відкритого вогню).
  3. Декоративні. Стильне оформлення інтер’єру/екстер’єру буде основою сприятливих умов перебування людей.

Що входить до спектру облицювальних робіт

Після виконання етапу загальнобудівельних завдань йде черга фінішного оздоблення всіх поверхонь будівлі. Оздоблювально монтажні роботи виконуються паралельно з малярними та підведенням інженерних комунікацій. Тому до облицювальних робіт сміливо належить:

  • оздоблення горизонтальних (стелі, підлоги) та вертикальних (стін, пілястрів, перегородок, колон) конструкцій – монтаж гіпсокартону, стяжки, вікон, дверей;
  • малярно-штукатурні роботи;
  • технічні роботи (підведення комунікацій).

Які матеріали підібрати для облицювання залежить від призначення приміщення. Так визначаються і ціни на оздоблювальні роботи. Фахівці допоможуть знайти оптимальний тип будматеріалів, щоб вони легко адаптувалися до умов експлуатації конкретної будівлі, були довговічними та практичними.

Оздоблювальні роботи від Archi-BUD

Виконати широкий спектр завдань з чорнового будівництва та декоративного фінішного облицювання в Україні пропонує наша компанія. Ми займаємось об’єктами комерційного, промислового, житлового фонду. Допоможемо реалізувати сміливі творчі експерименти у облаштуванні інтер’єру/екстер’єру будівель.

Оздоблювальні роботи від Archi-BUD – це якість та надійність:

  • жорстке облицювання. Матеріали кріпляться до основи згідно з усіма регламентованими нормами та вимогами виробника;
  • по всіх площинах та напрямках покриття встеляється у рівень;
  • жодних дефектів – вибоїн, тріщин, рельєфів, сколів, висолів, пустот тощо.

Комплекс послуг від одного підрядника, тому вартість оздоблювальних робіт вас порадує доступністю.

Фахівці АРХІ-БУД готові виконати не лише оздоблювальні роботи, а й увесь спектр облицювальних робіт: малярно-штукатурні та технічні завдання. Відповідно, облаштування стяжки, чорнового та фінішного покриття підлоги (монтаж плитки, ламінату, паркету), встановлення гіпсокартону на стелю, стіни, нанесення на них штукатурки, шпаклівки, фарби, рідких шпалер тощо. У штаті Archi-BUD є майстри для виконання технічних робіт будь-якої складності – демонтажу/установки електрики, сантехніки, вентиляції, систем опалення, кондиціювання.

На облицювальні роботи ціна залежить від складності ймовірних завдань, часу, кількості задіяних фахівців. В арсеналі нашої компанії є все необхідне обладнання та пристрої для оперативного виконання будівельно-ремонтних робіт «під ключ». Наші фахівці підберуть оптимальний алгоритм реалізації проектів модернізації, оновлення наявних виробничих приміщень або фінішне оздоблення лише зведених споруд. Ми готові виконати зовнішнє та інтер’єрне облицювання із застосуванням якісних матеріалів.

На оздоблювальні роботи ціни в Archi-BUD середні по Києву. Відгуки задоволених клієнтів стануть найкращим підтвердженням якості. Виїзд бригад спеціалістів можливий у Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Київ, Запоріжжя, Львів.

Archi-BUD » РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ » Облицювальні (оздоблювальні) роботи: види, послуги Archi-BUD