Покрівельні роботи: особливості виконання на об’єктах промислового та житлового сектора

Наша компанія Archi-BUD готова виконати покрівельні роботи будь-якої складності на об’єктах промислового та цивільного призначення. Швидкомонтовані будівлі, ангари, заводи, виробничі цехи, багатоповерхові будинки та приватні котеджі – для всіх будівель дах є обов’язковим елементом захисту від погодних змін, опадів та вуличного шуму.

Чому Archi-BUD

 • замірник заздалегідь виїжджає на об’єкт;
 • технологи та інженери складають проектну документацію, точний кошторис майбутніх послуг (точно такий самий алгоритм, коли планується будівництво газопроводів);
 • лише після затвердження умов із замовником співробітництво підкріплюється договором;
 • підрядник доставляє заявлені матеріали, технічну базу на будмайданчик;
 • бригада покрівельників у повній амуніції виїжджають на вашу адресу, починають виконання довірених завдань

Водночас ціни на покрівельні роботи залишаються в доступному сегменті. Весь комплекс послуг від одного підрядника – проектування, складання кошторису, всі роботи, що пов’язані з процесом облаштування даху (гідроізоляція, пристрій кроквяної системи, монтаж покрівельних матеріалів, набірних елементів).

Універсальність покрівельних робіт

Від якості оформлення даху залежать експлуатаційні характеристики всієї будівлі. В Archi-BUD ви можете замовити покрівельні роботи з нуля або ремонт, модернізацію наявної покрівлі. Пропозиції поширюється на конструкції житлового та промислового будівництва.

При облаштуванні даху в приватному домоволодінні, в будівлях у межах міста важливе декоративне підґрунтя та стиль. Зазвичай тут вибирають складні конструкції, обшиті стильною металочерепицею, металопрофілем під колір фасаду з полімерним багатошаровим покриттям.

Для промислового сегмента вагомими залишаються такі чинники:

 • надійність;
 • вартість;
 • здатність навантаження;
 • швидкий монтаж покрівлі.

Зовнішній вигляд і декоративність тут другорядні. Тому вибирають бюджетні матеріали обробки – руберойд, оцинкований профнастил тощо. Складність промислових дахів мінімальна, а площа – суттєво більша, ніж у житлових будинках.

Archi-BUD – надійний помічник, коли потрібний «дах під ключ» на побудованих будівлях або для модернізації/реставрації наявної. Фахівці врахують особливість її експлуатації, нахил та площу покрівлі, встановлять несучі конструкції відповідного форм-фактору.

Наша компанія виконує гідроізоляцію будь-яких поверхонь об’єктів житлового та комерційного сектора. Фундамент, покрівля будуть надійно вкриті від проникнення вологи, шви та з’єднання оздоблювальних матеріалів захищені від корозії та руйнування завдяки обробці полісечовиною. Покриття за секунди полімеризується, утворює рівномірну захисну плівку, стійку до широкого діапазону температур і зовнішніх впливів. Швидке затвердіння складу сприяє якісній обробці елементів складних форм (скатів, вигинів). Усього кілька міліметрів покриття та мінімальне навантаження на перекриття.

Від чого залежить вартість покрівельних робіт

Дизайнерські проекти сучасних архітектурних форм вражають різноманіттям. Навіть промисловим об’єктам характерні дахи різних розмірів та конструкції. На покрівельні роботи ціна залежить від індивідуальних особливостей конкретного проекту:

 • складність дизайну. Заводи, фабрики, виробничі цехи облаштовані плоским дахом, на будівлях невеликої площі може бути застосована скатна. Оригінальні рішення для котеджів (мансардний, вальмовий, багатосхилий дах) коштуватимуть найдорожче. Все тому що йде більша витрата матеріалів (більше різання та відходів, потрібні додаткові аксесуари для захисту стиків та вразливих ділянок);
 • висота будівлі. Матеріали потрібно підняти на цю висоту, а отже – витратити більше ресурсу;
 • кліматичні умови. Ремонт покрівлі з посилення каркасу, адже снігові навантаження зросли у цьому регіоні, може знадобитися додаткова ізоляція;
 • додаткова комплектація вентиляційними отворами, мансардними вікнами, покрівельними сходами потребує більше трудових ресурсів та матеріалів для якісного оформлення.

Вартість покрівельних робіт від Archi-BUD виправдана якістю та комплексним підходом до виконання. Всі послуги від одного підрядника – від гідроізоляції полісечовини, влаштування системи ринв до фінішного оздоблення відливів. Також проводиться реконструкція та ремонт даху на будь-яких об’єктах в Івано-Франківську, Ужгороді, Вінниці, Києві, Запоріжжі, Львові.

Archi-BUD » РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ » Покрівельні роботи: особливості виконання на об’єктах промислового та житлового сектора