Успішність «IГ «АРХІ-БУД» підтвердив Національний бізнес-рейтинг

10.01.2022 р. ТОВ «IГ «АРХІ-БУД» отримало незалежну бізнес-нагороду «Лідер року 2021». Підґрунтям для нагородження стали результати рейтингу суб’єктів господарювання України. Статус лідера відображає ефективність роботи підприємства, внесок у розвиток підприємництва та економіки, підвищення рівня добробуту громадян нашої країни.

Наше підприємство зайняло:

  • 2 місце (Золото) серед суб’єктів господарювання м. Києва за показником «Чистий дохід рід реалізації продукції, товарів, робіт, послуг» та
  • 5 місце (Золото) серед суб’єктів господарювання України за показником «Чистий дохід рід реалізації продукції, товарів, робіт, послуг».

Компанія виконує роботи з капітальних, поточних ремонтів та технічного обслуговування найбільших вітчизняних виробників мінеральних добрив, ключових підприємств нафтопереробної промисловості України та підприємств, які займаються видобуванням корисних копалин . І завжди піклується про якість послуг та рівень сервісу.

Ми старанно сплачуємо податки, будуємо відносини з клієнтами й партнерами на основі довіри й доброчесності.
Рейтинг підприємств будується на основі даних фінансової звітності, а тому його результати об’єктивні й показують реальних лідерів у кожній галузі.

Національний бізнес-рейтинг демонструє рівень успішності і стабільності підприємств України. Є частиною міжнародної спільноти успішних організацій — Союзу НБР, який 17 років поспіль визначає і популяризує провідні суб’єкти підприємництва країн Європи і Азії.

Archi-BUD » Успішність «IГ «АРХІ-БУД» підтвердив Національний бізнес-рейтинг