Верхолазні роботи: особливості, використання послуги, вартість

На будівельних майданчиках, при заходах щодо реконструкції будівель, облаштування фасаду верхолазні роботи є обов’язковими. Тільки професіонали знають усі тонкощі їхнього виконання, мають необхідні пристрої та страховку безпеки.

Що таке верхолазні роботи

Раніше до висотних робіт належали ті, що виконувались на висоті від 1,3 м, а до верхолазних зараховувалися всі відмітки 5 м. Відповідно до чинного законодавства в Україні верхолазні роботи 2022 року – це усі, починаючи від 1,8 м, а висотні 1,3 м.

Недотримання норм і правил охорони праці працівником можуть призвести до фактичного ризику для безпеки й життя. Виключити ризик травмонебезпеки допоможе співпраця з підготовленими фахівцями. Їх називають промисловими альпіністами. Вони реалізують висотні та верхолазні роботи у безопорному просторі на будівельних спорудах різного призначення.

Сфери актуальності промислового альпінізму

Професійно виконані верхолазні роботи та роботи на висоті можуть знадобитися для різних цілей:

  • зведення будівель, опор, споруд для обслуговування;
  • монтажних робіт (у тому числі електроопор, установок);
  • ремонтного обслуговування огороджувальних, несучих конструкцій, обладнання;
  • фарбування металоконструкцій.

У рамках цих робіт виконуються різні операції: утеплення фасадів у висотках, фарбування, ремонт екстер’єру, підключення ліній електропередач та інших комунікацій на висоті до будинку.

Замовити верхолазні роботи варто для герметизації міжпанельних швів у панельних будинках, демонтажу/монтажу, фарбування, подальшого сервісного обслуговування промислового обладнання, конструкцій, щогл, веж тощо.

Промисловий альпінізм та висотні роботи Київ та область

Виконати весь спектр завдань з верхолазних робіт будь-якої складності пропонує компанія Archi-BUD. Тільки професіонали своєї справи займаються цим завданням. Промислові альпіністи від Archi-BUD – це:

  • досвід;
  • сучасні технології реалізації проектів;
  • висока якість виконання поставлених завдань;
  • арсенал необхідного обладнання, пристроїв, інструментів, засобів індивідуального захисту.

Верхолазні роботи та роботи на висоті виконуються з дотриманням норм охорони праці за попередньо затвердженим планом та складеним кошторисом.

Фахівці Archi-BUD виконують верхолазні роботи в електроустановках, на висотних будівлях та спорудах, на виробничих та будівельних майданчиках. Після виконання завдань робоче місце буде очищено від сміття, будівельних чи невикористаних матеріалів. Робота під ключ.

Важлива перевага у співпраці з Archi-BUD – попереднє затвердження кошторису. У документах буде чітко розписано витрати забудовника/замовника з розрахованими та прописаними коефіцієнтами. На вартість робіт впливає кожен метр висоти, розташування опорної конструкції. Абсолютно коефіцієнт визначається на демонтаж/монтаж електроконструкцій та кабелів, фарбування мостів, встановлення водостічних, вентиляційних труб, на облаштування покрівлі.

Вам не потрібно самостійно прораховувати майбутні витрати, наші фахівці врахують підвищувальні, поправні коефіцієнти, індивідуальні особливості конкретного проекту, а верхолази реалізують поставлені завдання на найвищому рівні.

Верхолазні роботи нашими промисловими альпіністами будуть виконані чітко у термін, без шкоди якості, за попередньо затвердженим алгоритмом. Бригада спеціалістів може вирушити на будь-який об’єкт в Україні (Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Київ, Запоріжжя, Львів).

Archi-BUD » РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ » Верхолазні роботи