Комплексні термоізоляційні роботи в Україні

Один з найефективніших і найпростіших способів енергозбереження – термоізоляція. Для труб, стін, стель, підлоги, обладнання потрібно підібрати оптимальні матеріали, щоб збільшити термін будівельних конструкцій, забезпечити комфорт та захист персоналу від шуму та високих температур, зниження ризиків корозії під ізоляцією тощо.

Пінополіуретан для ефективних теплоізоляційних робіт

Лідером з експлуатаційних властивостей та характеристик герметизації та звукоізоляції сьогодні визнано пінополіуретан (ППУ). Це універсальний матеріал для напилення різних поверхонь. Застосовується активно у промислових та виробничих цілях. З ним можна виконати будь-які теплоізоляційні роботи:

 • утеплення фронтонів, колон;
 • покриття трубопроводів, конструкцій складних форм навіть у важкодоступних місцях;
 • ізоляція стелі, підлоги;
 • фасадні роботи;
 • ізоляція обладнання, виробничих місткостей;
 • ремонт покрівлі будь-якої конфігурації (кута нахилу, форми);
 • ізоляція фундаменту від капілярної вологи.

З ППУ теплоізоляція для трубопроводу є напиленням піни. Вона на 90% складається з повітряних бульбашок – результат реакції олії поліолу та ізоціанату-затверджувача. Після застигання матеріал у розрізі схожий на щільний поролон.

Переваги застосування теплоізоляції ППУ

 1. Безшовний монтаж. Піна напилюється на будь-яке покриття рівномірно. Нанесений шар єдиний, повністю герметичний. Немає стиків і, відповідно, містків холоду. Можна нарощувати нанесений шар до необхідної товщини.
 2. Універсальність. Наноситься теплоізоляція на труби, на стелю, стіни, обладнання тощо. Виконує функції тепло-/звукоізоляції, герметизації.
 3. Високий ступінь адгезії забезпечує чітке збереження форми та товщини обробки. Матеріал не скочується, не сповзає з гладких покриттів.
 4. Легкість. ППУ не створює критичного навантаження на перекриття та поверхні об’єкта ізоляції.
 5. Негорючий матеріал справляється із термальними кореляціями від -250℃ до +180℃. Утеплення піною не тріскається, не кришиться при частих циклічних перепадах температур.
 6. Стійкість до хімічних дій.
 7. Довговічність. Утеплення пінополіуретаном прослужить десятки років (більше 30 за твердженнями виробника).
 8. Екологічність. Теплоізоляція трубопроводів та будь-яких покриттів ППУ допускається для внутрішніх та зовнішніх робіт. На відміну від пінополістиролу, поліуретанова піна не виділяє з часом летких фенольних компонентів. У приміщенні зберігається безпечна екологічна атмосфера: немає запаху, немає сприятливих умов для появи патогенної мікрофлори (грибків, мікроорганізмів).

Теплоізоляційні роботи від Archi-BUD

Наші спеціалісти виконають проект утеплення будь-яких будівель, споруд, обладнання та виробничих ємностей. Ізоляція трубопроводу та будівельних конструкцій виконується якісно, ​​зі знанням технології та застосуванням спеціального висококласного обладнання. Тільки правильне використання матеріалу стане гарантією прояву всіх його переваг.

Фахівці Archi-BUD готові виконати термоізоляційні роботи будь-якої складності у Києві та області, виїхати на об’єкти по всій Україні (Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Львів). Наша рубрика «послуги» передбачає повний спектр робіт з визначення найкращих теплоізоляційних матеріалів, методів їхнього монтажу/нанесення, підготовки чорнової поверхні до обробки, дотримання норм та правил затвердіння та подальшої обробки. В Archi-BUD до кожного замовлення індивідуальний підхід та повний інженерно-технічний, документальний супровід.

Archi-BUD » РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ » Термоізоляційні роботи