Які вони – ефективні гідроізоляційні роботи

Волога – один із головних руйнівних чинників для будівельних конструкцій. Якісні гідроізоляційні роботи – гарантія стабільної поведінки оздоблювальних матеріалів, захисту внутрішньої структури стін, покрівлі, підлоги від згубного впливу води та всіх її похідних.

Де актуальною є гідроізоляція

Надлишки вологи, вплив опадів, капілярне руйнування фундаменту від ґрунтових вод, осідання конденсату – проникає волога в споруди по всьому периметру. І не тільки корозійна дія небезпечна для армуючих металевих конструкцій. Покрівля тече, шпаклівка/штукатурка та інші оздоблювальні матеріали на стінах, стелі, підлозі набухають, деформуються, відвалюються.

Роботи з гідроізоляції застосовуються повсюдно:

  • антикорозійне оброблення металу (ємностей, резервуарів, мостових споруд);
  • захист бетонних та інших будівельних поверхонь (басейнів, сховищ);
  • ізоляція переходів, мостів, паркінгів, тунелів від руйнівної дії солей-антиобледенителів;
  • обробка фундаменту;
  • гідроізоляція стиків, швів між будівельними панелями, покрівельними матеріалами;
  • як бар’єр у резервуарах та контейнерах від витоку транспортованих корозійних агентів, хімічних речовин.

Виконання робіт із гідроізоляції варто довірити фахівцям. У їхньому арсеналі все необхідне обладнання для правильного монтажу, знання та досвідчені уміння, який матеріал для яких цілей підібрати.

Пропозиція Archi-BUD

Наша компанія пропонує гідроізоляційні послуги будь-якої складності. Захист промислових ємностей, обладнання від згубної дії кліматичних чинників, обслуговування об’єктів цивільного та комерційного будівництва.

Фахівці Archi-BUD готові виконати гідроізоляційні роботи в приватних малоповерхових будинках, на виробничих майданчиках, в торгових центрах тощо. Ми використовуємо якісний матеріал – полісечовину. Практикуємо комплексний підхід до вирішення поставлених завдань:

  • використовуємо надійні утеплювачі, щоб усунути причину виникнення конденсату;
  • підбираємо матеріал під конкретну ділянку – наприклад, для стиків потрібна додаткова ізоляція піною (компенсує деформації, що виникають, заповнює порожнечі), покрівлю обробляти варто після монтажу всіх з’єднань, для складних форм потрібні матеріали відмінної адгезії;
  • зіставляємо властивості матеріалів з умовами експлуатації (здатність витримувати пряме ультрафіолетове випромінювання, тиск води, роботу в агресивному середовищі тощо).

Переваги застосування полісечовини

Виконання гідроізоляційних робіт силами Archi-BUD передбачає використання інноваційного матеріалу – полісечовини. Покриття після нанесення швидко полімеризується, покриває рівномірною плівкою оброблювану поверхню, надовго зберігає відмінні експлуатаційні характеристики (міцність та надійність у широкому інтервалі температур, водонепроникність).

Полісечовина наноситься методом розпилення, тому вигини, скати, складні форми легко обробити. Швидке затвердіння сприяє чіткому положенню складу на місці, він стікає. Матеріал лягає тонким шаром (кілька міліметрів), не створює надмірного навантаження на перекриття, покрівлю та несучі елементи місця обробки.

Тонне напилення – ось як здійснюється нанесення полісечовини. Ціна послуги залежить від масштабності обробки та необхідності супутніх робіт (теплоізоляція, монтаж/демонтаж комунікацій, попередня підготовка поверхні тощо). Фахівці Archi-BUD готові виїжджати на об’єкти в Одесу, Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Запоріжжя, Львів у повному екіпіруванні (обладнання, необхідні матеріали, інструменти, амуніція та техніка для верхолазних робіт).

Archi-BUD » РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ » Гідроізоляційні роботи